Erecept objednávka Lekáreň Tabletka

Kategórie

Naše predajne

Naše predajne

Lekáreň Tabletka, Hlboká 10, Komárno

Kompresná trieda I. 15-21mm Hg Počet produktov v kategórii: 7

Zobrazených 1 - 7 z 7 položiek
 • 5,58 € s DPH

  Podporné lýtkové pančuchy AVICENUM 140 patria svojím tlakom do I. kompresnej triedy. Majú zosilenú pätu. AVICENUM 140 znižujú potiaže začínajúcej žilnej nedostatočnosti. Miernia pocit únavy, ťažoby a napätia v nohách, opuchy. Mikrokapsuly Skintex priebežne uvoľňujíú extrakty z grapefruitu, citrónu, mentolu a tymiánu.

  5,58 € s DPH
  5,58 € bez DPH
 • 5,60 € s DPH

  Podporné lýtkové pančuchy silné AVICENUM 140 patria svojím tlakom do I. kompresnej triedy. Majú zosilenú pätu. AVICENUM 140 znižujú potiaže začínajúcej žilnej nedostatočnosti. Miernia pocit únavy, ťažoby a napätia v nohách, opuchy. Mikrokapsuly Skintex priebežne uvoľňujíú extrakty z grapefruitu, citrónu, mentolu a tymiánu.

  5,60 € s DPH
  5,60 € bez DPH
 • 8,50 € s DPH

  dravotné lýtkové pančuchy AVICENUM ANTI-TROMBO sú lýtkové alebo stehenné pančuchy, ktoré sú určené pre ležiacich pacientov – teda pre pacientov pred, v priebehu a po operácii. AVICENUM ANTI-TROMBOznižujú nebezpečie vzniku krvnej zrazeniny v nohách u pacientov počas hospitalizácie v nemocnici.

  8,50 € s DPH
  8,50 € bez DPH
 • 11,29 € s DPH

  Zdravotné podkolienky AVICENUM 310 patrí do I. kompresívnej triedy (18 – 21 mm Hg) prispievajú k pridržiavaniu žilových stien, účinne zlepšujú krvný obeh a tým zabraňujú bolestivému opúchaniu dolných končatín. 

  11,29 € s DPH
  11,29 € bez DPH
 • 12,08 € s DPH

  Zdravotné stehenné pančuchy AVICENUM ANTI-TROMBO sú lýtkové alebo stehenné pančuchy, ktoré sú určené pre ležiacich pacientov – teda pre pacientov pred, v priebehu a po operácii. AVICENUM ANTI-TROMBOznižujú nebezpečie vzniku krvnej zrazeniny v nohách u pacientov počas hospitalizácie v nemocnici.

  12,08 € s DPH
  12,08 € bez DPH
 • 12,21 € s DPH

  Podporné stehenné pančuchy so samodržiacou krajkouAVICENUM 140 patria svojím tlakom do I. kompresnej triedy. Majú zosilenú pätu. AVICENUM 140 znižujú potiaže začínajúcej žilnej nedostatočnosti. Miernia pocit únavy, ťažoby a napätia v nohách, opuchy. Mikrokapsuly Skintex priebežne uvoľňujíú extrakty z grapefruitu, citrónu, mentolu a tymiánu.

  12,21 € s DPH
  12,21 € bez DPH
 • 12,29 € s DPH

  Podporné pančuchové nohavice AVICENUM 140 patria svojím tlakom do I. kompresnej triedy. Majú zosilenú pätu. AVICENUM 140 znižujú potiaže začínajúcej žilnej nedostatočnosti. Miernia pocit únavy, ťažoby a napätia v nohách, opuchy. Mikrokapsuly Skintex priebežne uvoľňujíú extrakty z grapefruitu, citrónu, mentolu a tymiánu.

  12,29 € s DPH
  12,29 € bez DPH
Zobrazených 1 - 7 z 7 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop