Erecept objednávka Lekáreň Tabletka

Kategórie

Naše predajne

Naše predajne

Lekáreň Tabletka, Hlboká 10, Komárno

Zdravá výživa Počet produktov v kategórii: 7

Zobrazených 1 - 7 z 7 položiek
 • 17,92 € s DPH

  Výživový doplnok. 100% čistý prírodný olej z morského krillu s obsahom nenastýtených mastných kyselín omega 3 a astaxantínu.Krill je súhrnný názov pre drobné polopriesvitné kôrovce podobné krevetám, ktoré hojne žijú v moriach okolo Antarktídy, najčistejších vodách našej planéty. Živia sa ním veľké morské cicavce, napríklad veľryby a tulene.

  17,92 € s DPH
  17,92 € bez DPH
 • 21,17 € s DPH

  Stimulujte protilátky Kolostrum - (mledzivo) kravské je tekutina, ktorú produkujú mliečne žľazy cicavcov, a s ktorou sa novorodenec stretne pri prvom dojčení. Podporuje metabolickú aktivitu črevnej mikroflóry a priaznivo pôsobí pri chronických ochoreniach.

  21,17 € s DPH
  21,17 € bez DPH
 • 26,46 € s DPH

  Karnozín EXTRA 120Multifunkčná ochrana buniek Karnozín EXTRA je revolučným prípravkom v boji proti starnutiu a zároveň prispieva k multifunkčnej ochrane našich buniek. Obnovuje plnú funkciu buniek spolu s predĺžením ich životnosti a zároveň poskytuje najvyššiu antioxidačnú ochranu. Karnozín Extra, Karnozín, Carnosin, L-Carnosine.

  26,46 € s DPH
  26,46 € bez DPH
 • 29,58 € s DPH

  Q-VITAL EXTRA je výživový doplnok na báze koenzýmu Q10 a resveratrolu, doplnený v kombinácii s vitamínom E a L-karnitínom. Prispieva k ochrane a správnej funkcii buniek ľudského organizmu. Podporuje celkovú vitalitu organizmu, schopnosť koncentrácie a prispieva k spomaleniu procesu starnutia.

  29,58 € s DPH
  29,58 € bez DPH
 • 30,42 € s DPH

  CarnoMed Sulforafan EXTRA cps 1x60 ks - Aktívna ochrana vašich buniek. Čítajte článok: Prevratný objav v prevencii onkologických ochorení! Výživový doplnok obsahuje glukorafanín (aktivovaný enzýmom myrozináza), ktorý sa metabolizuje a vstrebáva v tenkom čreve ako sulforafan.

  30,42 € s DPH
  30,42 € bez DPH
 • 36,83 € s DPH

  Komplexné posilnenie imunity IS6 je výživový doplnok, ktorý prispieva ku komplexnému posilneniu imunitného systému. Posilňuje organizmus v čase ochorenia, ale aj preventívne. Je vhodný pri autoimunitných ochoreniach aj u alergikov.

  36,83 € s DPH
  36,83 € bez DPH
 • 40,00 € s DPH
  Výpredaj

  VÝPADKY V PLYNULOSTI ZÁSOBOVANIA!!! Ospravedlňujeme sa všetkým záujemcom, žiaľ odchodom Spojeného  kráľovstva z EU a zavedením colných formalít sa neuveriteľne predlžuje doba dodania! Ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie. Serratia Peptidase Enzyme Expirácia: 08/2023 - očakávame na sklad 15.3. Obsah jednej tobolky: Serrapeptase (Serratia...

  40,00 € s DPH
  40,00 € bez DPH
Zobrazených 1 - 7 z 7 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop