Kategórie

Navštívené produkty

Naše predajne

Naše predajne

Lekáreň Tabletka, Hlboká 10, Komárno

DzS Staroslovenská chladivá masť 250ml  

DzS Staroslovenská chladivá masť 250ml

Chladivý kožný masážny prípravok s relaxačným účinkom.

Viac detailov

Pre tento produkt nie sú dostupné žiadne prémiové body.


6,45 € s DPH

6,45 € bez DPH

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

Staroslovenská chladivá masť obsahuje konopný olej, extrakty kostihoja lekárskeho, mentol, mätové silice a gáfor. Tieto účinné látky majú na pokožke osviežujúci, prekrvujúci a relaxačný účinok bez pocitov podráždenia a nepríjemného začervenania pokožky. Príjemný chladivý účinok na koži pretrváva ešte dlhú dobu po aplikácii a poskytuje tak pocit úľavy. 

 

Masáž kože staroslovenskou chladivou masťou napomáha senzoricky jemne schladiť a prispieva tak k pocitu úľavy. Prekrvenie a rozhýbanie kože v okolí kĺbov napomáha potlačeniu pocitu stuhnutosti, ktoré môžu viesť až k bolestivosti. 

 

Balenie:

téglik 250ml 

 

Účinné látky:

Konopný olej je bohatý na esenciálne mastné kyseliny, vitamíny A, B1, B2, B6, C a E, fytín (používaný v lekárstve pri liečbe chudokrvnosti) a kyselina kanabidiolová so silným baktericidným účinkom. Je tiež zdrojom dôležitých minerálnych látok – vápníka, sodíka, fosforu, horčíka, draslíka i železa, mangánu, zinku, kremíka či platiny. Používa sa okrem iného pri liečení neurodermatídy (lupienky) a iných chronických chorôb kože. Ďalej chráni pokožku pred vysušovaním, predčasnou tvorbou vrások.
 

Aplikácia:

Dostatočné množstvo prípravku naneste na príslušnú časť tela a sústredenými pohybmi prstov a dlaní vmasírujte prípravok do pokožky. Aplikáciu opakujte podľa potreby.Účinok sa na koži objaví po niekoľkých minútach. Pred prvou aplikáciou doporučujeme účinok odskúšať na pokožke predlaktia. 

 

Upozornenie:

Dermatologicky testované. Bez sintetickej parfumácie. Neužívajte vnútorne! Používajte len k danému účelu. Skladujte v tme a suchu, pri teplotách 5-25°C. Udržujte mimo dosah detí. Chráňte pred mrazom. 

 

Tipy pre Vás: 

Prípravok sa dá použiť ako univerzálny masážny prostriedok k rozhýbaniu, prekrveniu a zrýchleniu regenerácie pre rekonvalescenciu po chirurgických zákrokoch alebo po športových či pracovných aktivitách. 

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napíšte svoj názor

DzS Staroslovenská chladivá masť 250ml

DzS Staroslovenská chladivá masť 250ml

Chladivý kožný masážny prípravok s relaxačným účinkom.

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop