Erecept objednávka Lekáreň Tabletka

Kategórie

Navštívené produkty

Naše predajne

Naše predajne

Lekáreň Tabletka, Hlboká 10, Komárno

Adults Dophilus  

Adults Dophilus

T04166

Zmierňuje nepríjemné príznaky a dôsledky antibiotickej liečby, zlepšuje trávenie a odstraňuje pocit nafúknutého brucha, obmedzuje prítomnosť patogénnych a hnilobných baktérií v čreve odstraňuje hnačku a zápchu prirodzeným spôsobom, vhodný pri liečbe infekcie Helicobacter pylori.Viac detailov

12,50 € s DPH

12,50 € bez DPH

Stimuluje imunitný systém a obranyschopnosť organizmu, zmierňuje symptómy potravinových alergií, pomáha znižovať hladinu cholesterolu v krvi a redukovať prejavy laktózovej intolerancie, odporuje liečbu kožných ochorení (atopia, akné, ekzémy), napomáha pri nezdravom spôsobe stravovania, vhodné pre tehotné a dojčiace ženy, celiatikov, ľudí trpiacich na laktózovú intoleranciu a diabetikov.

 

Prípravok sa obvykle užíva v dávke 1-3 kapsuly 1krat denne. Pri antibiotickej liečbe je potrebné dodržať 2 až 4 hodinový odstup pred alebo po užití antibiotika. Pri prevencii voči cestovateľským hnačkám sa odporúča užívať týždeň pred cestou a pokračovať v užívaní aspoň po dobu 14 dní po návrate.

 

Kapsuly sa užívajú po jedle, v celku a zapíjajú sa dostatočným množstvom tekutiny.

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napíšte svoj názor

Adults Dophilus

Adults Dophilus

Zmierňuje nepríjemné príznaky a dôsledky antibiotickej liečby, zlepšuje trávenie a odstraňuje pocit nafúknutého brucha, obmedzuje prítomnosť patogénnych a hnilobných baktérií v čreve odstraňuje hnačku a zápchu prirodzeným spôsobom, vhodný pri liečbe infekcie Helicobacter pylori.Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop