Kategórie

Navštívené produkty

Naše predajne

Naše predajne

Lekáreň Tabletka, Hlboká 10, Komárno

Sterox NX 120 tbl

Vyššia sexuálna výkonnosť, dlhodobý a trvalý účinok. Zvyšuje sexuálnu výkonnosť. Silná a dlhotrvajúca erekcia. Dlhodobý a trvalý účinok. Istota a sebavedomie. Zvyšuje výdrž a energiu počas sexu.

Viac detailov

50,73 € s DPH

50,73 € bez DPH

Vyššia sexuálna výkonnosť, dlhodobý a trvalý účinok. Prečo užívať Sterox NX? Zvyšuje sexuálnu výkonnosť. Silná a dlhotrvajúca erekcia. Dlhodobý a trvalý účinok. Istota a sebavedomie. Zvyšuje výdrž a energiu počas sexu.

Sterox NX obsahuje zmes prírodných látok, ktoré výrazne zvyšujú obsah oxidu dusného v krvi, a tým prekrvenie pohlavných orgánov a spomaľuje ich následné odkrvenie a ochabnutie. Sterox NX pomáha vyvolať silnú dlhotrvajúcu erekciu, a tak môže skvalitniť a predĺžiť sexuálny zážitok. Účinné látky Maca - koreň prastarej liečivej byliny, tiež nazvaný “ peruánska viagra “, dlhodobo výrazne podporuje erekciu, pôsobí na mužskú impotenciu, ženskú frigiditu a pomáha s neplodnosťou (zvyšuje tvorbu a pohyblivosť spermií). L-arginín - zvyšuje množstvo oxidu dusného v krvi, tým ovplyvňuje cirkuláciu krvi, čo vedie k erekcii a podporuje tvorbu a pohyblivosť spermií.

Účinnosť látok je založená na vedeckom výskume za ktorí páni Robert F. FURCHGOTT, Louis J.Ignaro a Ferid Muradv roku 1998 získali Nobelovú cenu za chémiu. Vynašli oxid dusny, ktorého nedostatok v tele zapríčiňuje kardiovaskulárne ochorenia.

Tribulus terrestris - prírodný stimulant hladiny testosterónu, zvyšuje libido. Muira puama - je považovaná za najcennejšie brazílske afrodiziakum. Používa sa predovšetkým na zvýšenie libida. Okrem toho pôsobí Muira puama stimulačne, odstraňuje stres, pôsobí pri nervovom vyčerpaní, slabosti a impotencii.

ČINNOSŤ - NOBELOVA CENA Účinnosť obsahových látok je založená na vedeckom objave, za ktorý získali páni Robert F. Furchgott, Louis J. Ignarro a Ferid Murad v roku 1998 Nobelovu cenu za chémiu. Zloženie Muira Puama (41,5 mg), Maca (125 mg), Tribulus terrestris (66,5 mg), L-Arginin (315 mg), Cholin (60 mg), Kyselina pantotenová (20 mg).

Dávkovanie 2 tablety denne. Vždy dostatočne zapiť vodou. Upozornenie: Neprekračujte doporučenou dennú dávku. Prípravok neni určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok neni určený deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Skladujte v suchu a pri teplote do 25°C. Uchovávajte mimo dosah detí.

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napíšte svoj názor

Sterox NX 120 tbl

Sterox NX 120 tbl

Vyššia sexuálna výkonnosť, dlhodobý a trvalý účinok. Zvyšuje sexuálnu výkonnosť. Silná a dlhotrvajúca erekcia. Dlhodobý a trvalý účinok. Istota a sebavedomie. Zvyšuje výdrž a energiu počas sexu.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop