Erecept objednávka Lekáreň Tabletka

Kategórie

Navštívené produkty

Naše predajne

Naše predajne

Tabletka gyógyszertár, Hlboká 10, Komárno

Výrobcovia / značky

Regenerace ošetrujúci olej  

Cannaderm Regenerace ošetrujúci olej

100ml

Špeciálny regeneračný olej pre prevenciu a zrýchlenú regeneráciu väčšiny kožných defektov u detí aj dospelých.

Viac detailov

9,70 € s DPH

8,08 € bez DPH

Špeciálny regeneračný olej pre prevenciu a zrýchlenú regeneráciu väčšiny kožných defektov u detí aj dospelých. Prírodná receptúra kombinuje zvláčňujúce účinky mandlového oleja, regeneračné účinky oleja z liečivého konope a hojivé vlastnosti arniky, panthenolu, badyánu, nechtíku a santalu. Olej regenerace výborne zvláčňuje pokožku a funguje ako prevencia vzniknutých tehotenských strií, prasklín bradaviek pri kojení, zaparenín u bábetiek aj dospelých, záderov a suchých, drsných a rozpraskaných miest na pokožke. Silné regeneračné účinky oleja sa uplatnia v doplnkovej starostlivosti u väčšiny kožných defektov, ako sú popáleniny, odreniny, rezné rany, otlaky, omrzliny, praskliny (ragády), zapareniny, zádery, podliatiny, hojace sa bércove vredy atď. Jemná každodenná masáž pokožky olejom regenerace zlepšuje vzhľad a stav pokožky, pôsobí preventívne aj proti vzniku vrások, strií, prasklín a suchých, drsných miestzmierňuje aj kozmetické následky zahojených kožných defektov ako je veľkosť a vzhľad a farebná odlišnosť jaziev. Olej regenerace je vhodný aj pre ošetrovanie kože u bábetiek, tehotných a kojacich žien a dokonca aj pre kozmetické masáže pri veľmi citlivej, suchej alebo stárnúcej pokožke. Olej regenerace nepoužívajte na otvorené, krvácajúce či mokvajúce rany!

 

Pred použitím vždy dôkladne pretrepte! Olej jemne votrite prípadne vmasírujte do pokožky v mieste, kde chcete zabrániť vzniku strií, jaziev a vrások alebo do miest so zahojeným kožným defektom (popáleniny, odreniny, zapareniny, omrzliny, rezné rany, praskliny, zádery atď.). Olej používajte niekoľkokrát denne podľa potreby. Olej nepoužívajte na otvorené rany!

 

Zloženie

Almond Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Arnica Montana Extract, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Amyris Balsamifera Oil, Illicium Verum Oil, Zinc Oxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyhydroxystearic Acid, Isostearic Acid, Lecithin, Calendula Officinalis Extract, Cymbopogon Citratus Oil

Napíšte svoj názor

Cannaderm Regenerace ošetrujúci olej

Cannaderm Regenerace ošetrujúci olej

Špeciálny regeneračný olej pre prevenciu a zrýchlenú regeneráciu väčšiny kožných defektov u detí aj dospelých.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop