Kategórie

Navštívené produkty

Naše predajne

Naše predajne

Lekáreň Tabletka, Hlboká 10, Komárno

nové TOZAX SARS-CoV-2 test na detekciu protilátok prítomných pri ochorení Covid-19, 1x1 set  

TOZAX SARS-CoV-2 test na detekciu protilátok prítomných pri ochorení Covid-19, 1x1 set

8588006216530

Testovacia kazeta na protilátky IgG/IgM k vírusu SARS-CoV2 predstavuje imunochromatografický test s laterálnym prietokom pre kvalitatívne zisťovanie protilátok (IgG a IgM) k vírusu COVID-19 v celej krvi/sére/plazme.

Viac detailov

14,18 € s DPH

14,18 € bez DPH

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

Tento test má dve zložky, IgG a IgM. V časti IgG je nanesená ľudská protilátka IgG v oblasti testovacieho prúžku IgG. Pri testovaní vzorka reaguje s časticami, kde je v testovacej kazete nanesená protilátka k vírusu SARS-CoV-2. Zmes potom prostredníctvom kapilár migruje vzostupne k chromatografickej membráne a reaguje s ľudskou protilátkou IgG v oblasti testovacieho prúžku IgG, ak vzorka obsahuje protilátky IgG k vírusu SARS-CoV-2. V dôsledku toho sa v oblasti testovacieho prúžku IgG objaví farebný prúžok. Podobne je v časti testovacieho prúžku IgM nanesená ľudská protilátka IgM a ak vzorka obsahuje protilátky IgM k vírusu SARS-CoV-2, reaguje konjugovaný komplex vzorky s ľudskou protilátkou IgM. Výsledkom je, že sa v testovacej oblasti objaví farebný prúžok.

Použitie

Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis.

Pred použitím je potrebné pozorne si prečítať návod na použitie. 

  • Ak vzorka obsahuje protilátky IgG k vírusu SARS-CoV-2, objaví sa v testovacej oblasti IgG farebný prúžok.
  • Ak vzorka obsahuje protilátky IgM k vírusu SARS-CoV-2, objaví sa v testovacej oblasti IgM farebný prúžok.
  • Ak vzorka neobsahuje protilátky k vírusu SARS-CoV-2, neobjaví sa žiadny farebný prúžok ani v jednej z testovacích oblastí, čo indikuje negatívny výsledok.
    Pre kontrolu správnosti postupu sa v oblasti kontrolného prúžku vždy objaví farebný prúžok, ktorý indikuje, že bol pridaný správny objem vzorky a došlo k jeho presiaknutiu k membráne.

Informácia od dodávateľa *

  1. Začiatkom januára 2020 bol identifikovaný nový koronavírus (2019-nCoV) ako infekčný činiteľ vyvolávajúci vírusový zápal pľúc v čínskom meste Wuchan, kde sa prvé príznaky objavili v decembri 2019.1 Koronavírusy patria k zapuzdreným RNA vírusom, ktoré sú veľmi rozšírené v ľudskej populácii, u ďalších cicavcov a vtákov a ktoré spôsobujú ochorenia respiračných orgánov, črevné, pečeňové a neurologické ochorenia.
  2. Je známych šesť druhov koronavírusov, ktoré spôsobujú ochorenia u ľudí.
  3. Najčastejšie sa vyskytujú štyri vírusy — 229E, OC43, NL63 a HKU1 — a u imunokompetentných jedincov typicky vyvolávajú bežné príznaky ako pri prechladnutí. Dva ďalšie vírusové kmene — koronavírus závažného akútneho respiračného syndrómu (SARS-Cov), koronavírus respiračného syndrómu Stredného východu (MERS-Cov) — patrili pôvodne k zoonózam a v niektorých prípadoch boli spájané so smrteľnými ochoreniami.
  4. Koronavírusy sú zoonotické, čo znamená, že sa prenášajú medzi zvieratami a ľuďmi. Bežné príznaky infekcie zahŕňajú ochorenie respiračných orgánov, horúčku, kašeľ, dýchavičnosť a ťažkosti s dýchaním. V závažnejších prípadoch môže infekcia spôsobiť zápal pľúc, závažný akútny respiračný syndróm (SARS), zlyhanie obličiek alebo dokonca úmrtie.
  5. Štandardné odporúčania pre obmedzenie šírenia infekcie zahŕňajú pravidelné umývanie rúk, zakrývanie si úst a nosa pri kašli a kýchaní, dôkladné varenie mäsa a vajec. Vyvarujte sa úzkeho kontaktu s každým, kto má príznaky respiračného ochorenia, ako je kašeľ a kýchanie. 

* Pod označením „dodávateľ“ sa rozumie spoločnosť dodávajúca produkt na trh v SR. Údaje o produkte uvedené v informačnom bloku „Informácia od dodávateľa“ uviedla do databázy ADC Číselník osoba zastupujúca dodávateľa ako správca portfólia jeho produktov v ADC Číselníku. Zodpovednosť za údaje v tomto bloku a ich súlad s aktuálne platnou legislatívou nesie dodávateľ.

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napíšte svoj názor

TOZAX SARS-CoV-2 test na detekciu protilátok prítomných pri ochorení Covid-19, 1x1 set

TOZAX SARS-CoV-2 test na detekciu protilátok prítomných pri ochorení Covid-19, 1x1 set

Testovacia kazeta na protilátky IgG/IgM k vírusu SARS-CoV2 predstavuje imunochromatografický test s laterálnym prietokom pre kvalitatívne zisťovanie protilátok (IgG a IgM) k vírusu COVID-19 v celej krvi/sére/plazme.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (26)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop