Kategórie

Navštívené produkty

Naše predajne

Naše predajne

Lekáreň Tabletka, Hlboká 10, Komárno

Enerex Bamboo Silica - Silica and Calcium - 180 x 100mg

180 cps.

Expirácia 05/2017!

Bambusová miazga priaznivo ovplyvňuje cirkuláciu krvi, napomáha stabilizácii tela i psychiky.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 1 bod. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 1 bod potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,10 €.


14,95 € s DPH

14,95 € bez DPH

-50%

29,91 €  s DPH

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

Bambus je jedlá tráva, ktorá bola súčasťou stravy ľudstva po tisíce rokov. To je tiež hlavné jedlo pre mnoho druhov cicavcov.Napríklad, bambus je hlavné jedlo slona indického.Panda v Číne sa živý takmer výhradne bambusom a jeho kostrový systém je neuveriteľne silný, ale veľmi flexibilný. Tieto jedinečné vlastnosti súvisia s vysokým obsahom oxidu kremičitého v bambuse.

Bamboo extrakt je najbohatším známym zdrojom prírodného kremičitana, obsahuje viac ako 70% organického kremíka. To je viac ako 10-násobne viac ako v Prasličke roľnej (Equisetum), ktorý obsahuje iba asi 5-7% oxidu kremičitého. Bamboo Silica extrakt je pripravený z Tabashir stopky bambusu z Indie (Bambus vulgaris).

Kremík je nevyhnutný pre zlepšenie kardiovaskulárneho systému, zlepšuje štrukturálnu integritu, pružnosť a priepustnosť ciev. Silica zohráva zásadnú úlohu pri vstrebávaní minerálov a môže pomôcť pri vsrtrebávaní vápnika. Kremík je nevyhnutný pre normálny vývoj kostí. Kremík pomáha udržiavať správnu rovnováhu vápnika a horčíka. Kremík môže byť užitočný pri posilňovaní svalovej a kostrovej sústavy, pri prevencií úrazov a pomáha liečiť kosti u športovcov a ďalších.

Pre ďalšie zvýšenie účinnosti Bamboo Silica, vzorec obsahuje 200mg citrónanu vápenatého z ktorých je 40 mg elementárneho vápnika. Vstrebávanie vápnika sa zvyšuje v prítomnosti kremíka. Vápnik má tiež úlohu v regulátora srdcovej činnosti, pri výrobe energie, podporuje  funkcie imunitného systému a priepustnosť bunkových membrán. Rovnako ako kremík, môže znamenať nedostatok vápnika urýchlenie starnutia kože.

Neobsahuje žiadne pridané soli, lepok, laktózu, mliečne výrobky, laktózu, umelé konzervanty, farbivá alebo dochucovadlá.

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napíšte svoj názor

Enerex Bamboo Silica - Silica and Calcium - 180 x 100mg

Enerex Bamboo Silica - Silica and Calcium - 180 x 100mg

Expirácia 05/2017!

Bambusová miazga priaznivo ovplyvňuje cirkuláciu krvi, napomáha stabilizácii tela i psychiky.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop