Erecept objednávka Lekáreň Tabletka

Kategórie

Navštívené produkty

Naše predajne

Naše predajne

Lekáreň Tabletka, Hlboká 10, Komárno

WALMARK GINKOPRIM MAX  

WALMARK GINKOPRIM MAX 30 tbl

T04643

Má priaznivý účinok  na krvný obeh a cievy a tým prispieva k zlepšeniu krvného prietoku hlavne v mozgu a dolných končatinách .Je vhodný pre ľudí trpiacich studenými končatinami . Je vhodný pre starších ľudí, priaznivo ovplyvňuje pamäť a iné mozgové funkcie , pozitívne ovplyvňuje problémy so sluchom , má antioxidačnú aktivitu, spomaľuje rozvoj zmien súvisiacich so starnutím.Viac detailov

5,45 € s DPH

5,45 € bez DPH

Prípravok sa obvykle užíva v dávke 1 tableta 1krat denne. Tablety sa užívajú nezávisle od jedla a zapijú sa dostatočným množstvom tekutiny. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a pre osoby mladšie ako 18 rokov.Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napíšte svoj názor

WALMARK GINKOPRIM MAX 30 tbl

WALMARK GINKOPRIM MAX 30 tbl

Má priaznivý účinok  na krvný obeh a cievy a tým prispieva k zlepšeniu krvného prietoku hlavne v mozgu a dolných končatinách .Je vhodný pre ľudí trpiacich studenými končatinami . Je vhodný pre starších ľudí, priaznivo ovplyvňuje pamäť a iné mozgové funkcie , pozitívne ovplyvňuje problémy so sluchom , má antioxidačnú aktivitu, spomaľuje rozvoj zmien súvisiacich so starnutím.Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop