Kategórie

Navštívené produkty

Naše predajne

Naše predajne

Lekáreň Tabletka, Hlboká 10, Komárno

WALMARK GINKOPRIM MAX  

WALMARK GINKOPRIM MAX 30 tbl

T04643

Má priaznivý účinok  na krvný obeh a cievy a tým prispieva k zlepšeniu krvného prietoku hlavne v mozgu a dolných končatinách .Je vhodný pre ľudí trpiacich studenými končatinami . Je vhodný pre starších ľudí, priaznivo ovplyvňuje pamäť a iné mozgové funkcie , pozitívne ovplyvňuje problémy so sluchom , má antioxidačnú aktivitu, spomaľuje rozvoj zmien súvisiacich so starnutím.Viac detailov

5,45 € s DPH

5,45 € bez DPH

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

Prípravok sa obvykle užíva v dávke 1 tableta 1krat denne. Tablety sa užívajú nezávisle od jedla a zapijú sa dostatočným množstvom tekutiny. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a pre osoby mladšie ako 18 rokov.Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napíšte svoj názor

WALMARK GINKOPRIM MAX 30 tbl

WALMARK GINKOPRIM MAX 30 tbl

Má priaznivý účinok  na krvný obeh a cievy a tým prispieva k zlepšeniu krvného prietoku hlavne v mozgu a dolných končatinách .Je vhodný pre ľudí trpiacich studenými končatinami . Je vhodný pre starších ľudí, priaznivo ovplyvňuje pamäť a iné mozgové funkcie , pozitívne ovplyvňuje problémy so sluchom , má antioxidačnú aktivitu, spomaľuje rozvoj zmien súvisiacich so starnutím.Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop