Kategórie

Navštívené produkty

Naše predajne

Naše predajne

Lekáreň Tabletka, Hlboká 10, Komárno

Znížená cena Flavin 7 - Slim Glabridin 100tbl  

Slim FLAVIN 7+ Glabridin 100kps

100 tbl

Slim FLAVIN®Glabridin 7+, novinka na podporu úspešnej a zdravej redukčnej diéty, pre ženy a mužov! Slim FLAVIN®Glabridin 7+ je novovyvinutý výživový doplnok s obsahom glabridínu pomáha zdravo a úspešne sa zbaviť zbytočných kíl, napomáha normalizovať index telesnej hmotnosti (BMI).

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 3 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 3 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,30 €.


32,70 € s DPH

32,70 € bez DPH

-2,30 €

35,00 €  s DPH

Logo GP WebPay Logo: Akceptované typy platobných kariet

Slim FLAVIN®Glabridin 7+

Novinka na podporu úspešnej a zdravej redukčnej diéty, pre ženy a mužov!


Skôr ako začnete užívať Slim FLAVIN®Glabridin 7+, pozorne si prečítajte tento leták


Slim FLAVIN®Glabridin 7+ je novovyvinutý výživový doplnok s obsahom glabridínu pomáha zdravo a úspešne sa zbaviť zbytočných kíl, napomáha normalizovať index telesnej hmotnosti (BMI).


Nadváha a obezita preukázateľne patria medzi najnebezpečnejšie rizikové faktory ba aj ochorenia súčasnosti a budúcnosti. Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) ich radí po fajčení na druhú priečku v rebríčku chorôb, ktorým sa dá predísť.
Vo vyspelých krajinách sa pomer ľudí s nadváhou a obezitou zdvojnásobuje po 5 rokoch. Obezitou sú postihnuté hlavne ženy, ale frekvencia výskytu stúpa aj u mužov. V SR trpí obezitou 45 percent žien nad 40 rokov a 40 percent mužov.


Choroby súvisiace s obezitou:

– Srdcovo-cievne ochorenia - ateroskleróza, vysoký krvný tlak (hypertenzia), ischemická choroba srdca, infarkt, kardiomyopatia, náhla cievna mozgová príhoda, krvácanie do mozgu, zvýšené riziko tvorby krvných zrazenín v cievach – riziko trombózy a embólie
– Cukrovka II. typu so všetkými dôsledkami
– Rakovina – štatistiky poukazujú na zvýšené riziko u žien hlavne rakoviny maternice, žlčníka, vaječníka, mliečnej žľazy a hrubého čreva, u mužov prostaty a hrubého čreva
– Spánkové apnoe – chvíľková zástava dýchania, ktorá môže za istých okolností mať vážne dôsledky (srdcový infarkt, stroke)
– Osteoartróza
– Dna
– Problémy a choroby so žlčníkom (napr. žlčníkové kamene, zápaly a rakovina žlčníka)
– Depresia a samovražedné sklony

Riziká viscerálneho tuku:

Vnútorné alebo viscerálne tuky sa dostávajú do pečene cez krvný obeh. Preto najviac ohrozujú tento ľudský orgán. Viscerálne tuky a s nimi späté mastné kyseliny spôsobujú stukovatenie pečene, hepatálnu hyperlipidémiu a v konečnom dôsledku môžu vyvolať i inzulínovú rezistenciu. Sú najnebezpečnejšie, lebo produkujú látky, ktoré vyvolávajú v tele zápaly a vyčerpávajú imunitný systém. U osôb s nadváhou alebo obezitou sa častejšie vyskytuje aj psoriáza, osteoartróza, črevné zápaly, ateroskleróza a cukrovka.
Najnovšie výskumy potvrdzujú, že aj telo štíhleho človeka môže byť prerastené viscerálnym tukom. Nakoľko sa tento tuk nachádza v útrobách ľudského tela, navonok je nepostrehnuteľný. Preto sú aj štíhli ľudia môžu byť vystavený tým istým ochoreniam, ako obézni.


Čo je glabridín?

Poznatky o sladkom drievku (Glycyrrhiza glabra) pochádzajú z veľmi dávnych čias, užívali ho už aj pred 4000 rokmi v starovekom Egypte.
Glabridín je najväčší polyfenolový flavonoid sladkého drievka. Najnovšie výskumy potvrdzujú jedinečnú schopnosť tohto flavonoidu redukovať telesnú hmotnosť. Môže podporiť činnosť génov v pečeni, v dôsledku čoho ubúdajú viscerálne tuky. Tento úbytok útrobných tukov môže vyvolať aj úbytok podkožných tukov.

Vedci študovali u ľudí s nadváhou a obezitou a vysokým indexom telesnej hmotnosti (BMI) vplyv glabridínu na celkový telesný a vnútorný tuk. Príjem kalórií sa v skúmanom období značne nezmenil. V skupine, ktorá užívala glabridínový výťažok, po 4 a 8 týždňoch užívania prípravku zaznamenali v porovnaní s východiskovým stavom značný úbytok telesnej hmotnosti a značný pokles indexu telesnej hmotnosti. V tejto skupine bol pokles telesnej hmotnosti a indexu BMI oveľa väčší, ako v placebo skupine. CT snímky tiež potvrdili výrazný úbytok viscerálneho tuku. Výskumy tiež potvrdili významné zníženie celkového a „zlého“ (LDL) cholesterolu v skupine, ktorá užívala glabridínový extrakt.


Slim FLAVIN®Glabridin 7+

Lyofilizovaná zmes zo šupiek semien 7 plodov s obsahom polyfenolov a glabridínu. Výživový doplnok.
Spomaľuje syntézu mastných kyselín v pečeni, znižuje hladinu „zlého“ (LDL) cholesterolu. Glabridín a Garcinia cambogia môžu napomôcť úspešnosti redukčnej diéty.

Potrebujete glabridín, ak:
- sa chcete zdravo zbaviť nadbytočných kilogramov,
- váš index telesnej hmotnosti (BMI) je nepriaznivý, máte nadváhu alebo viscerálny tuk,
- máte vysokú hladinu cholesterolu
- ak sa vám v súvislosti s nadváhou zvýšila hladina cukru v krvi a ohrozuje vás zvýšené riziko vysokého krvného tlaku
- chcete dlho a zdravo žiť!

Odporúčaná denná dávka:
3 x 1 kapsula/deň, v prípade potreby max. 3 x 2 kps./deň. Zapiť dostatočným množstvom vody.

V záujme dosiahnutia najlepšieho efektu sa odporúča priebežné užívanie produktu vo forme kúry.

Výhradný distribútor pre SR: Vita Crystal Slovakia s.r.o.

Dovoz a distribúciu produktu schválil Úrad verejného zdravotníctva SR.

 

Viac info...

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napíšte svoj názor

Slim FLAVIN 7+ Glabridin 100kps

Slim FLAVIN 7+ Glabridin 100kps

Slim FLAVIN®Glabridin 7+, novinka na podporu úspešnej a zdravej redukčnej diéty, pre ženy a mužov! Slim FLAVIN®Glabridin 7+ je novovyvinutý výživový doplnok s obsahom glabridínu pomáha zdravo a úspešne sa zbaviť zbytočných kíl, napomáha normalizovať index telesnej hmotnosti (BMI).

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop