Erecept objednávka Lekáreň Tabletka

Categories

Manufacturers

Koenzym Q10 tabletky 30mg dual

30 tbl

Koenzým Q10 pre celkovú regeneráciu telesných tkanív, činnosť srdca, vitalitu a zdravé ďasná.

More details

9,83 € tax incl.

8,19 € tax excl.

Zaplaví vaše telo a srdce energiou 30 mg vysoko kvalitného japonského koenzýmu Q10 AsahiKASEI s obsahom 1% koenzýmu vo forme mikročastíc s vysokou vstrebateľnosťou. Koenzým Q10 pre celkovú regeneráciu telesných tkanív, činnosť srdca, vitalitu a zdravé ďasná.

Nová forma Koenzýmu Q10:

  • pomáha zvyšovať výkonnosť
  • bojuje proti únave
  • posilňuje srdce

Jedinečná kombinácia koenzýmov rozpustených v olejovej suspenzii. Koenzýmu Q10 vo forme mikročastíc a kryštalického koenzýmu Q10 vyrobeného fermentáciou (podobný koenzýmu Q 10 produkovaného ľudským organizmom). Vo forme mäkkých želatínových kapsúl. Vysoká vstrebateľnosť zmesi.

Vstrebateľnosť jednotlivých zložiek Koenzýmu Q10 dual: Jednotlivé molekuly bežného koenzýmu Q10 vytvárajú veľké zhluky. Technológia výroby zmenšujúca veľkosť týchto zhlukov na mikročastice im umožní rýchlejší prienik do tkanív a následne do buniek a to vo väčšej koncentrácii.

Význam koenzýmu Q10 (Ubichinón) Táto pre život nevyhnutná látka, ktorá sa nachádza v každej bunke ľudského tela, má veľký antioxidačný efekt a je nevyhnutná pre bunkovú energetiku, pre svalovú činnosť a významne zlepšuje celkový zdravotný stav. I napriek tomu, že je koenzým Q10 tvorený priamo v organizme, nie je jeho produkcia v určitých stavoch dostatočná (starnutie, stresové situácie, cukrovka a iné onemocnenia). Náš organizmus získava koenzým Q10 i z potravín (napr. ryby, mäso, orechy, ...), je v nich však obsiahnutý vo veľmi malom množstve, ktoré je pre náš organizmus nedostatočné.

Dávkovanie: Dospelí užívajú 1 kapsulu raz za dva dni. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace.

Write a review

Koenzym Q10 tabletky 30mg dual

Koenzym Q10 tabletky 30mg dual

Koenzým Q10 pre celkovú regeneráciu telesných tkanív, činnosť srdca, vitalitu a zdravé ďasná.

Other products in the same category: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop