Erecept objednávka Lekáreň Tabletka

Kategórie

Naše predajne

Naše predajne

Tabletka gyógyszertár, Hlboká 10, Komárno

Výrobcovia / značky

Liečba svetlom Počet produktov v kategórii: 2

Liečba svetlom - biolampa, svetelná terapia či fototerapia, si vyslúžila uznanie najmä pre jej úžasnú schopnosť, prirodzene aktivovať samoliečebný potenciál živého organizmu.Fototerapia dokáže úspešne obnovovať funkciu energeticky vyčerpaných buniek

Podkategórie

 • Bioptron
  Prístroje BIOPTRON sú lekárske prístroje, ktoré používajú odborníci v nemocniciach, odborných ústavoch, športových kluboch, fitness centrách aj ľudia v domácnostiach. Systém terapie svetlom BIOPTRON je určený pre každého: široké možnosti aplikácie, jednoduchá obsluha, bezbolestné ošetrenie s krátkou dobou aplikácie, bez akýchkoľvek známych vedľajších účinkov, švajčiarska výroba! Prístroje BIOPTRON sú vďaka svojej inovačnej technológii a dizajnu jednoduché a bezpečné. Ku každému modelu prístroja je možné pridať stojan, čo umožní nastaviť prístroj do ľubovoľnej polohy podľa individuálnych potrieb užívateľa. Prúd svetla je možné týmto spôsobom zamerať na akékoľvek liečené miesto a užívateľ sa v priebehu liečby bude cítiť uvoľnene a príjemne. Všetky tri modely vydávajú svetlo zhodných fyzikálnych vlastností a majú rovnaký blahodarný účinok na ľudský organizmus. Líšia sa len vo veľkosti a dizajne. Všetky prístroje terapie svetlom BIOPTRON sú vyrobené vo Švajčiarsku, výrobcom je spoločnosť BIOPTRON AG. BIOPTRON AG, švajčiarska spoločnosť, sa stala členom skupiny Zepter Group v polovici 90. rokov 20. storočia. Rozsiahly vedecký výskum, skúsenosti a potenciál odborných znalostí, ktorý ponúka skupina Zepter Group, priniesol v odbore terapie svetlom prevratné objavy. Výsledky ich spoločnej vedeckej práce sa neustále premietajú do výroby systému terapie svetlom BIOPTRON.
Zobrazených 1 - 2 z 2 položiek
 • 19,49 € s DPH

  ľubovoľne sklopná, žiarovka Philips - 100 W. Infračervená lampa IR 808 sa využíva pri prvých príznakoch prechladnutia, pri svalových kŕčoch a napätí vo svaloch, účinný aj pre rýchle odstránenie toxických látok z tela a posilňuje obranyschopnosť celého organizmu.

  19,49 € s DPH
  16,24 € bez DPH
 • 28,95 € s DPH

  ľubovoľne sklopná, žiarovka Philips z tvrdeného skla - 150 W Infračervená lampa IR 812 sa využíva pri prvých príznakoch prechladnutia, pri svalových kŕčoch a napätí vo svaloch, účinný aj pre rýchle odstránenie toxických látok z tela a posilňuje obranyschopnosť celého organizmu.

  28,95 € s DPH
  24,13 € bez DPH
Zobrazených 1 - 2 z 2 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop