Erecept objednávka Lekáreň Tabletka

Kategórie

Naše predajne

Naše predajne

Tabletka gyógyszertár, Hlboká 10, Komárno

Výrobcovia / značky

TORK dávkovače a náplne Počet produktov v kategórii: 10

Zobrazených 1 - 10 z 10 položiek
 • 43,75 € s DPH

  Tork zásobník na toaletný papier Mini Jumbo v dizajne Elevation je ideálny prestredne až vysoko frekventované toalety a umyvárne, kde sú časová efektívnosťa znížené náklady dôležité. Jeho veľká kapacita šetrí čas na údržbu a zaisťuje,aby bol papier vždy k dispozícii. Zásobníky Tork Elevation majú hladký,praktický, moderný dizajn, ktorý zanecháva vo vašich...

  43,75 € s DPH
  36,46 € bez DPH
 • 47,60 € s DPH

  Systém toaletného papiera v kotúči Tork SmartOne vydáva jeden hygienický listpapiera naraz, čím pomáha znižovať spotrebu až o 40 % v porovnaní stradičnými automatickými kotúčmi Jumbo, čo znamená viac návštev na jedenkotúč.

  47,60 € s DPH
  39,67 € bez DPH
 • 47,65 € s DPH

  Tork zásobník na penové mydlo v dizajne Elevation je vhodný do všetkých toalieta umyvární, kde je efektívnosť kľúčová a možno ju použiť so širokou škálouproduktov Tork na starostlivosť o pokožku v uzavretých fľašiach. Zásobník jeschválený ako jednoducho použiteľný a poskytuje dobrú hygienu rúk prevšetkých používateľov.

  47,65 € s DPH
  39,71 € bez DPH
 • 49,45 € s DPH

  Tork Mini Jumbo systém je časovo efektívny a znižuje náklady, pričom ponúkaoveľa väčšie množstvo toaletného papiera ako štandardný kotúč. Tork MiniJumbo toaletný papier v kotúči Advanced dvojvrstvový výborne vyvažujenáklady a potrebný výkon a je ideálny pre stredne až vysoko frekventovanéprostredia.

  49,45 € s DPH
  41,21 € bez DPH
 • 51,10 € s DPH

  Tork SmartOne® zásobník na toaletný papier v kotúči v dizajne Elevation jemoderný a efektívny systém zásobníkov vhodný pre náročné toalety aumyvárne s vysokou návštevnosťou. Dávkovanie po útržkoch pomáha znižovaťspotrebu až o 40 % v porovnaní s tradičnými jumbo kotúčovými zásobníkmi, čoznamená viac návštev na jeden kotúč.

  51,10 € s DPH
  42,58 € bez DPH
 • 53,70 € s DPH

  Jednovrstvová viacúčelová papierová utierka Tork Reflex™ je ideálna nastieranie a ručné utieranie vďaka svojej sile a vysokej absorpcii. Túto papierovúutierku možno použiť v zásobníku so stredovým odvíjaním na dávkovanie pojednom útržku Tork Reflex™, ktorý vyhovuje vašej tímovej práci, znižujespotrebu a minimalizuje riziko krížovej kontaminácie.

  53,70 € s DPH
  44,75 € bez DPH
 • 67,10 € s DPH

  Tork® Reflex™ zásobník na jednotlivo dávkované utierky so stredovýmodvíjaním je ideálny pre utieranie rúk a povrchov pre profesionálne prostredie,navrhnutý tak, aby dokonale dopĺňal váš pracovný postup. Vďaka dávkovaniupo jednom útržku sa dotknete len toho, čo použijete, a vďaka otočnémudávkovaču budete mať prístup k papieru z akéhokoľvek uhla.

  67,10 € s DPH
  55,92 € bez DPH
 • 84,05 € s DPH

  Poskytuje starostlivosť pre normálnu a suchú pokožku. Tork jemné penovémydlo má príjemnú vôňu vrátane vyživujúcich a obnovujúcich prísad a jemnej akrémovej peny na šetrné umytie rúk. Vhodné pre Tork zásobníky na penovémydlo, ktoré sú overené ako ľahko používateľné a všetkým používateľomzabezpečujú správnu hygienu rúk.

  84,05 € s DPH
  70,04 € bez DPH
 • 114,70 € s DPH

  Tork Matic® systém kotúčov utierok na ruky (H1) má vysokú kapacitu ideálnudo frekventovaných toaliet a umyvární v školách a na letiskách.

  114,70 € s DPH
  95,58 € bez DPH
 • 161,55 € s DPH

  Tork Matic® zásobník papierových utierok na ruky v kotúči s dizajnom Elevationzabezpečuje jednoduchú údržbu, aby boli často navštevované toalety aumyvárne funkčné a znížila sa spotreba pomocou dávkovania po útržkoch.Zásobníky Tork Elevation majú praktický a moderný dizajn, ktorý zanecháva uhostí dlhodobý dojem.

  161,55 € s DPH
  134,63 € bez DPH
Zobrazených 1 - 10 z 10 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop