Erecept objednávka Lekáreň Tabletka

Kategórie

Naše predajne

Naše predajne

Lekáreň Tabletka, Hlboká 10, Komárno

Výrobcovia / značky

Víta Vás internetová lekáreň Tabletka

Ak hľadáte a nenašli ste, pošlite nám Vašu požiadavku na: info@zdravmat.sk

E-recept ONLINE objednávajte na: www.lekarentabletka.sk ,jednoduché, rýchle a pohodlné vybavenie.

Tovar skladom, vyexpedovaný do 12.00 hod. bude doručený nasledovný pracovný deň.

Tovar doručuje kuriérska služba. Obvyklý čas doručenia po odoslaní je v nasledovný pracovný deň 8.00 - 16.00, prispôsobte preto dodaciu adresu tomuto času. Kuriér pred doručením vopred kontaktuje zákazníka, uvádzajte preto korektné a zastihnuteľné telefonické kontakty!

Zdravmatsk, s.r.o. Vám želá príjemné nakupovanie, a v prípade ak ste niečo nenašli, neváhajte nás kontaktovať, vypracujeme cenovú ponuku.

S pozdravom Mgr. Viera Miklášová

 • 491,00 € s DPH
  Novinka

  Prebaľovací stolík je vhodný pre ambulancie, čakárne. Základná konštrukcia je kovová – zásuvka, skrinka s policou. Povrchová úprava – prášková vypaľovaná farba spĺňajúca požiadavky kladené na zdravotnícke výrobky. Základná farba – biela RAL 9003. Vrchná časť – prebaľovacia je drevená doska s ohrádkou z troch strán, na ktorej je umývateľný 2 cm matrac. V...

  491,00 € s DPH
  409,17 € bez DPH
 • 270,00 € s DPH
  Novinka

  Prebaľovací stolík je vhodný pre ambulancie, čakárne. Základná konštrukcia je kovová. Povrchová úprava – prášková vypaľovaná farba spĺňajúca požiadavky kladené na zdravotnícke výrobky. Vrchná časť – prebaľovacia je drevená doska s ohrádkou z troch strán, na ktorej je umývateľný 2 cm matrac. Pod vrchnou časťou je vložená drevená doska s ohrádkou z troch...

  270,00 € s DPH
  225,00 € bez DPH
 • 422,00 € s DPH
  Novinka

  Prebaľovací stolík je vhodný pre ambulancie, čakárne. Základná konštrukcia je kovová – skrinka s policou. Povrchová úprava – prášková vypaľovaná farba spĺňajúca požiadavky kladené na zdravotnícke výrobky. Vrchná časť – prebaľovacia je drevená doska s ohrádkou z troch strán, na ktorej je umývateľný 2 cm matrac. Základná farba – biela RAL 9003.

  422,00 € s DPH
  351,67 € bez DPH
 • 200,00 € s DPH
  Novinka

  Stolík je určený pre ambulancie, oddelenia nemocníc. Jeho výhodou je dlhá životnosť, nenáročná údržba. Stolík je vyrobený z oceľových profilov. Povrchová úprava – prášková vypaľovaná farba spĺňajúca požiadavky kladené na zdravotnícke výrobky. Základná farba – biela RAL 9003. Odkladacia časť sa skladá z oceľového rámu , v ktorom je vložená nerez doska.

  200,00 € s DPH
  166,67 € bez DPH
 • 190,00 € s DPH
  Novinka

  Stolík je určený pre ambulancie, oddelenia nemocníc. Jeho výhodou je dlhá životnosť, nenáročná údržba. Stolík je vyrobený z oceľových profilov a plechov. Povrchová úprava – prášková vypaľovaná farba spĺňajúca požiadavky kladené na zdravotnícke výrobky. Odkladacia plocha je nerez . Kolieska plastové, pogumované. Základná farba – biela RAL 9003.

  190,00 € s DPH
  158,33 € bez DPH
 • 195,00 € s DPH
  Novinka

  Stolík je určený pre ambulancie, oddelenia nemocníc. Jeho výhodou je dlhá životnosť, nenáročná údržba. Stolík je vyrobený z oceľových profilov. Povrchová úprava – prášková vypaľovaná farba spĺňajúca požiadavky kladené na zdravotnícke výrobky. Základná farba – biela RAL 9003. Odkladacia plocha je nerez . Kolieska plastové, pogumované.

  195,00 € s DPH
  162,50 € bez DPH
 • 277,00 € s DPH
  Novinka

  Stolík je určený pre ambulancie, oddelenia nemocníc. Jeho výhodou je dlhá životnosť, nenáročná údržba. Všetky odkladacie police – nerez. Stolík je vyrobený z oceľových profilov.  Kolieska plastové, pogumované. Povrchová úprava – prášková vypaľovaná farba spĺňajúca požiadavky kladené na zdravotnícke výrobky. Základná farba – biela RAL 9003.

  277,00 € s DPH
  230,83 € bez DPH
 • 196,00 € s DPH
  Novinka

  Výhodou stolíka je dlhá životnosť, nenáročná údržba. Stolík je vyrobený z oceľových profilov. Kolieska plastové, pogumované. Povrchová úprava – prášková vypaľovaná farba spĺňajúca požiadavky kladené na zdravotnícke výrobky. Základná farba – biela RAL 9003. Skladá sa z troch políc s obrubou , na vrchnej polici je rukoväť umožňujúca ľahkú manipuláciu...

  196,00 € s DPH
  163,33 € bez DPH
 • 348,00 € s DPH
  Novinka

  Vozík je určený pre ambulancie, oddelenia nemocníc. Jeho výhodou je dlhá životnosť, nenáročná údržba. Vozík je vyrobený z oceľových profilov a plechov. Povrchová úprava – prášková vypaľovaná farba spĺňajúca požiadavky kladené na zdravotnícke výrobky. Farebné prevedenie – biela RAL 9003. Odkladacie plochy sú nerezové. Vozík je vybavený jednou zásuvkou.

  348,00 € s DPH
  290,00 € bez DPH
 • 380,00 € s DPH
  Novinka

  Vozík je určený pre ambulancie, oddelenia nemocníc. Jeho výhodou je dlhá životnosť, nenáročná údržba. Vozík je vyrobený z oceľových profilov a plechov. Povrchová úprava – prášková vypaľovaná farba spĺňajúca požiadavky kladené na zdravotnícke výrobky. Odkladacie plochy sú nerezové.

  380,00 € s DPH
  316,67 € bez DPH
 • 373,00 € s DPH
  Novinka

  Výhodou vozíka je dlhá životnosť, nenáročná údržba. Je určený na použitie v interiéri. Je zhotovený z jokloviny, pojazdný na štyroch otočných kolieskach z toho sú dve brzdené. Vozík je delený na dve rovnaké časti, v ktorých sú umiestnené vrecia na prádlo.

  373,00 € s DPH
  310,83 € bez DPH
 • 403,00 € s DPH
  Novinka

  Výhodou vozíka je dlhá životnosť, nenáročná údržba. Je zhotovený z jokloviny, pojazdný na štyroch otočných kolieskach z toho sú dve brzdené. Vozík je delený na dve časti. V jednej časti sú umiestnené 3 police (HPL dosky) na ukladanie čistého prádla, druhú tvorí držiak na vrece na odkladanie použitého prádla.

  403,00 € s DPH
  335,83 € bez DPH
 • 213,00 € s DPH
  Novinka

  Vozík je určený na zber prádla v zdravotníckych zariadeniach. Jeho výhodou je dlhá životnosť, nenáročná údržba. Je určený na použitie v interiéri. Je zhotovený z jokloviny, pojazdný na štyroch otočných kolieskach z toho sú dve brzdené.

  213,00 € s DPH
  177,50 € bez DPH
 • 341,00 € s DPH
  Novinka

  Vozík na jedlo je určený na rozvoz stravy v nemocnici, domove dôchodcov, domove sociálnych služieb. Jeho výhodou je dlhá životnosť, nenáročná údržba. Je zhotovený z jokloviny, pojazdný na štyroch otočných kolieskach z toho sú dve brzdené. Vozík sa skladá z troch odkladacích plôch, ktoré sú z bielej HPL dosky a opatrené zábranami.

  341,00 € s DPH
  284,17 € bez DPH
 • 400,00 € s DPH
  Novinka

  Vozík na jedlo je určený na rozvoz stravy v nemocnici, domove dôchodcov, domove sociálnych služieb. Jeho výhodou je dlhá životnosť, nenáročná údržba. Je zhotovený z jokloviny, pojazdný na štyroch otočných kolieskach z toho sú dve brzdené. Vozík sa skladá z troch odkladacích plôch, ktoré sú z bielej HPL dosky a opatrené zábranami.

  400,00 € s DPH
  333,33 € bez DPH
 • 159,00 € s DPH
  Novinka

  Antidekubitný matrac zo studenej PUR peny – vysoko pružnej. Jadro má pozdĺžny a priečny prierez ktorý umožňuje cirkulácii vzduchu. Matrac je vhodný pre pacientov so stredným rizikom vzniku dekubitov. Zvýšená nosnosť matraca.

  159,00 € s DPH
  132,50 € bez DPH
 • 19,00 € s DPH
  Novinka

  Tabuľka závesná k lôžku je zhotovená z oceľového plechu s dvomi uškami na zavesenie o čelo posteli. Doklady sa na ňu pripevňujú pomocou mechaniky Clip. Úchyt na posteľ sa zhotovuje podľa čela posteli – trubkové alebo štvorcové čelo. Povrchová úprava – prášková vypaľovaná farba spĺňajúca požiadavky kladené na zdravotnícke výrobky. Farebné prevedenie –...

  19,00 € s DPH
  15,83 € bez DPH
 • 135,00 € s DPH
  Novinka

  Rám zábrany je zhotovený z oceľovej trubky. Zábrana sa pripevňuje k lôžku tým, že sa položí na rám ložnej plochy a pomocou pružín sa pripevní o čelá postele. Povrchová úprava – prášková vypaľovaná farba spĺňajúca požiadavky kladené na zdravotnícke výrobky. Farebné prevedenie – biela RAL 9003.

  135,00 € s DPH
  112,50 € bez DPH
 • Žiadne odporúčané produkty.

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop