Erecept objednávka Lekáreň Tabletka

Kategórie

Naše predajne

Naše predajne

Tabletka gyógyszertár, Hlboká 10, Komárno

Výrobcovia / značky

HARTMANN Počet produktov v kategórii: 24

Podkategórie

 • Vložky pre ženy

  Trápi vás ľahký únik moču? Menštruačné vložky na ľahkú inkontinenciou u žien nestačia. Zvoľte pohodlné a diskrétne inkontinenčné vložky pre ženy. Inkontinenčné vložky MoliMed rýchlo absorbujú moč, bránia pretečeniu a pohlcujú zápach.

  Prečítajte si 5 dôvodov, prečo nie sú menštruačné vložky vhodnou voľbou pri úniku moču.

  Ľahká inkontinencia sa dá účinne riešiť aj pravidelným cvičením Kegelových cvikov. Na našich stránkach nájdete jednoduché video návody a môžete si ich tiež zdarma objednať na DVD.

  Staňte sa členkou MoliKlubu a získajte informácie priamo od odborníkov na inkontinenciu. Registrácia je zdarma!

 • Pomôcky pre mužov

  Pohodlné produkty MoliCare Men sú vyrobené špeciálne pre mužov, ktorí trpia občasným únikom moču. Vďaka priedušnému materiálu pomáhajú pokožke dýchať a všetky materiály sú dermatologicky testované a sú vhodné i na citlivú pokožku. Sú k dispozícii v dvoch variantoch/veľkostiach, menšia pomôcka označená 2 kvapkami v tvare vrecúška a väčšia pomôcka v tvare loďky označená 4 kvapkami. Oba varianty poskytujú maximálnu ochranu pre mužov v chúlostivých situáciách.

 • Diskrétne nohavičky

  Naťahovacie nohavičky MoliCare® Pants vyzerajú a obliekajú sa ako klasická spodná bielizeň. Pánska verzia je v decentnej šedej farbe, dámske nohavičky zdobí jemný motív ružových motýlikov.

 • Vkladacie plienky

  Vkladacie plienky MoliCare Premium FORM pre mobilné i ležiace osoby so strednou inkontinenciou. Unikátne patentované krútené vlákno ihneď odvedie moč do absorpčného jadra a zabraňuje jeho spätnému presakovaniu. Povrch je suchý s pH 5,5, ktoré je neutrálne k pokožke a je tak antibakteriálne – eliminuje 99,99 % baktérií. Navyše vďaka odour Neutralizer pohltia rýchlo a spoľahlivo zápach. Sú priedušné, a preto je pokožka chránená pred zaparením a zostáva zdravá. Indikátor absorpcie na spodnej strane plienok upozorní na včasnú výmenu plienok tak, že sa rozpije.

 • Zalepovacie nohavičky

  Zalepovacie plienkové nohavičky patria medzi spoľahlivé inkontinenčné pomôcky pri ťažkých typoch inkontinencie, vrátane úniku stolice. Vyrábajú sa z materiálu, ktorý nedráždi pokožku a dovoľuje jej voľne dýchať. Rýchlo a spoľahlivo absorbujú moč a bránia pretečeniu. Vďaka jednoduchej manipulácii oceníte tento typ inkontinenčných nohavičiek pri starostlivosti o ležiacu osobu, ktorá trpí únikom moču.

  Aj s ťažkou inkontinenciou sa dá bojovať. S vhodnými inkontinenčnými pomôckami a  špeciálnou kozmetikou môžete žiť bežný život.

  Problémy s únikom moču pomôže zmierniť napríklad aj pravidelné cvičenie Kegelových cvikov.

 • Naťahovacie nohavičky

  Naťahovacie inkontinenčné nohavičky pre dospelých sú spoľahlivým a diskrétnym riešením pri problémoch s inkontinenciou. Vyzerajú a obliekajú sa ako bežná spodná bielizeň.

  Vyrábajú sa z príjemného materiálu a ich anatomický tvar zaistí pohodlné nosenie. Tento typ inkontinenčných nohavičiek je dostupný v niekoľkých variantoch a hodí sa pre stredne ťažký až ťažký únik moču.

  Neviete, aké inkontinenčné pomôcky zvoliť? Pomôže vám náš online sprievodca výberom. Okrem absorpčných pomôcok je veľmi dôležité zvoliť vhodnú kozmetiku, ktorá poskytne pokožke namáhanej únikom moču potrebnú čistotu a hydratáciu.

 • Fixačné nohavičky

  Fixačné nohavičky MoliCare Premium FIXPANTS sú vhodné pre ležiace i mobilné osoby. Spoľahlivo držia absorpčné pomôcky na svojom mieste. Medzi výhody fixačných nohavičiek patrí aj to, že:

  • sú vyrobené z jemného a elastického materiálu,
  • obliekajú sa ako klasická spodná bielizeň.

  Nohavičky sa dajú opakovane používať, dajú sa prať na 60 °C.

  MoliCare Premium FIXPANTS patria do radu pomôcok používaných pri inkontinencii, MoliCare FIXPANTS sieťované najmä po pôrode.

 • Absorpčné podložky
Zobrazených 1 - 24 z 24 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 24 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop