Erecept objednávka Lekáreň Tabletka

Kategórie

Naše predajne

Naše predajne

Tabletka gyógyszertár, Hlboká 10, Komárno

Výrobcovia / značky

Akreditovaný rozbor vody - Danum,s.r.o Počet produktov v kategórii: 7

Akreditovaný rozbor vody a jej dodatočnú úpravu na kvalitnú pitnú vodu Vám profesionálne poradí a vyrieši firma Danum, s.r.o.

Aby sme mohli navrhnúť správne riešene, musíme mať dostatočné informácie o vode. Zamyslite sa, ktorý rozbor by asi Vám najviac vyhovoval, aby ste pokryli všetky Vaše potreby.

Zvoľte si jeden z rozborov a my Vám v spolupráci s firmou Danum s.r.o. prostredníctvom Lekárne Tabletka a spolu s Vašimi liekmi zdarma zašleme odberový kontajner na samoodber vzoriek vody.

Chcete sa na niečo nezáväzne opýtať, alebo len informovať?

Volajte 0907 187 800

PLATBU vykonáte až po obdržaní výsledkov rozboru!

Zobrazených 1 - 7 z 7 položiek
 • 0,00 € s DPH

  Rýchly informatívny Tento rozbor vody slúži pre základné informácie o Vašej vode. Výsledok dostanete do dvoch pracovných dní. PLATBU uvedenú v názve produktu vykonáte až po obdržaní výsledkov rozboru!

  0,00 € s DPH
  0,00 € bez DPH
 • 0,00 € s DPH

  Legionella species Tento typ rozboru teplej vody slúži len na prítomnosť Legionella species . PLATBU uvedenú v názve produktu vykonáte až po obdržaní výsledkov rozboru!

  0,00 € s DPH
  0,00 € bez DPH
 • 0,00 € s DPH

  ZÁKLADNÝ ORIENTAČNÝ Tento balík obsahuje základné chemické ukazovatele a dve najčastejšie vyskytujúce sa mikrobiologické ukazovatele. Je vhodný na preukázanie fekálnych, alebo pôdnych baktérií. Ak voda má nepríjemný, takzvaný "vajcový" zápach, odporúčame priobjednať balík "Sírovodík". 20 ukazovateľov PLATBU uvedenú v názve produktu vykonáte až po...

  0,00 € s DPH
  0,00 € bez DPH
 • 0,00 € s DPH

  Minimálna mikrobiológia Pitná voda - Mikrobiologický rozbor podľa vyhlášky MZSR 247/2017 Z.z. Balík rozboru vody obsahuje akreditovaný odber akreditovaným vzorkárom. Uvedená cena je konečná vrátane všetkých poplatkov. PLATBU uvedenú v názve produktu vykonáte až po obdržaní výsledkov rozboru!

  0,00 € s DPH
  0,00 € bez DPH
 • 0,00 € s DPH

  EXTRA ZLATÁ STREDNÁ CESTA - Balík obsahuje fyzické aj chemické ukazovatele, vrátane ťažkých kovov a mikrobiologické ukazovatele: escherichia coli a koliformné baktérie. Tento balík dáva dobrý obraz o kvalite Vašej vody. Ak voda má nepríjemný,"vajcový" zápach, odporúčame priobjednať balík "Sírovodík". 49 ukazovateľov PLATBU uvedenú v názve produktu...

  0,00 € s DPH
  0,00 € bez DPH
 • 0,00 € s DPH

  Kolaudačný & prevádzka Tento balík obsahuje potrebné k minimálnemu rozboru na preukázanie zdravotnému úradu. Protokol rozboru je potrebné predložiť zdravotnému úradu na kolaudačné účely, alebo k otvoreniu prevádzky. Rozbor vody vrátane akreditovaného odberu vykoná akreditovaný vzorkár. Uvedená cena je konečná. PLATBU uvedenú v názve produktu vykonáte...

  0,00 € s DPH
  0,00 € bez DPH
 • 0,00 € s DPH

  KOMPLEX - Komplexný rozbor vody "NECH MÁM PREHĽAD" - Tento balík obsahuje najviac ukazovateľov, vrátane fyzikálnych, chemických a mikrobiológie. Všetko čo vyžaduje zdravotný úrad v balíku "MINIMÁLNA MIKROBIOLÓGIA". Ak voda má nepríjemný "vajcový" zápach, odporúčame priobjednať balík "Sírovodík". 59 ukazovateľov  PLATBU uvedenú v názve produktu vykonáte...

  0,00 € s DPH
  0,00 € bez DPH
Zobrazených 1 - 7 z 7 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop